Mercedes-Benz
Philippe De Leeuw
Key accountmanager fleet

philippe.deleeuw@swinnen.mercedes-benz.be
Swinnen - Philippe Geivers
Philippe Geivers
Sales advisor
Tel.: +32 (0)3 490 03 18
p.geivers@swinnen.mercedes-benz.be
Swinnen - Van Roey Laurens
Laurens Van Roey
Sales advisor
Tel.: +32 (0)3 490 03 21
l.vanroey@swinnen.mercedes-benz.be
Celle Akbulut
Sales Advisor Certified
Tel.: +32 (0)3 490 03 26
selcuk.akbulut@swinnen.mercedes-benz.be
Swinnen - Rudi Rohart
Rudi Rohart
Service advisor
Tel.: +32 (0)3 490 03 12
r.rohart@swinnen.mercedes-benz.be
Swinnen - Stefan Swinnen
Stefan Swinnen
Service advisor
Tel.: +32 (0)3 490 03 10
s.swinnen@swinnen.mercedes-benz.be
Swinnen - Frank De Groof
Frank De Groof
Aftersales manager
Tel.: +32 (0)3 490 03 22
f.degroof@swinnen.mercedes-benz.be
Swinnen - Paul Op De Beeck
Paul Op De Beeck
Parts advisor
Tel.: +32 (0)3 490 03 14
p.opdebeeck@swinnen.mercedes-benz.be
Zachary Poortmans
Parts advisor
Tel.: +32 (0)3 490 03 23
zachary.poortmans@swinnen.mercedes-benz.be
Contact Person for: Onderdelen & accessoires personenwagens
Arthur Lauwers
Arthur Lauwers
Strategic Marketing (Projects)
Tel.: + 32 (0)3 489 06 55
arthur.lauwers@swinnen.mercedes-benz.be
Gini Catoor
Administration
Tel.: +32 (0)3 490 03 16
gini.catoor@swinnen.mercedes-benz.be
Contact Person for: Nieuwe personenwagens
Swinnen -  Dewi Quaeyhaegens
Dewi Quaeyhaegens
Administration and Accounting
Tel.: +32 (0)3 490 03 16
d.quaeyhaegens@swinnen.mercedes-benz.be